Ogłoszenie

•  » Rozszerzenia
  •  » dodawanie zdjęć przez użytkowników

#1 2012-07-23 17:54:32

tomitov
Użytkownik
2012-07-23
1

dodawanie zdjęć przez użytkowników

chodzi mi o to żeby użytkownicy mogli sami dodawać zdjęcia na serwer przez przeglądarkę brak przycisku ( dodaj zdjęcie ) lub( Pobierz)

#2 2012-07-23 20:46:58

T00kie
Translation Team
2012-07-10
11

Re: dodawanie zdjęć przez użytkowników

Wystarczy zainstalować tą wtyczkę i już możesz zarządzać uprawnieniami użytkowników do dodawania zdjęć i tworzenia albumów :)

#3 2014-05-06 23:20:10

KLOSZ
Gość

Czołem!
Temat troche odgrzebuje z worka, ale... zainstalowalem sobie ten dodatek (Community), ale nie moge dojsc do tego jak dac uzytkownikom prawo dodawania zdjec. Tworzy sie niby osobny folder z galeriami uzytkownikow, ale wciaz nie maja oni mozliwosci dodawania zdjec. Czy trzeba jeszcze (gdzie?) nadac im specjalnie takie uprawnienie?
Bylbym wdzieczny za podpowiedz. Chcialem zastosowac te galerie jako zamiennik moda Gallery do phpBB, bo od tego Gallery juz mnie szlag trafia, ale jakos nie ogarniam dodania takiego uprawnienia uzytkownikom. Podpowiecie cos?

Zdrówko!
KLOSZ

#4 2015-07-16 09:44:01

Jean1
Gość

Trzeba nadać im prawa i włączyć możliwość zdjęć, po za tym wtyczka ma jedną dziurę tzn ... jak się wybierze że użytkownik może dodawać zdjęcia tylko do swojego albumu to nie ma możliwości tworzenia w nim pod albumów co jest kichą bo wszystkie foty trafiają do jednego wora a to jest ciut nie de gest ...
albo jak można im włączyć taką możliwość aby użytkownicy w ramach swojego albumu mogli tworzyć pod albumu ...

#5 2015-12-09 11:22:30

Gaberlitys
Użytkownik
2015-12-09
1

no jak zrobisz bbcodem to możesz śmiało sobie dodać, warto ogarnąć takie rzeczy można dodawać obrazki.

•  » Rozszerzenia
  •  » dodawanie zdjęć przez użytkowników

Stopka forum